Życzenia i podziękowania

Podziękowania dla Komendanta i tarnogórskich policjantów

Komendant Powiatowy Policji w Tarnowskich Górach młodszy inspektor Sławomir Bylicki odebrał wczoraj z rąk Starosty Tarnogórskiego i Przewodniczącego Zarządu Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Tarnogórskiej podziękowania dla tarnogórskich policjantów, którzy każdego dnia zaangażowani są w służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców naszego powiatu. 

Na wczorajszym posiedzeniu Komisji Bezpieczeństwa i Porządku działającej przy Staroście Tarnogórskim, Komendant Powiatowy Policji w Tarnowskich Górach odebrał z rąk Starosty Tarnogórskiego Pani Krystyny Kosmali podziękowania za czynny udział oraz zaangażowanie w pracach komisji. Jest to wyróżnienie dla wszystkich policjantów powiatu tarnogórskiego, którzy każdego dnia dbają o to, aby mieszkańcy powiatu czuli się bezpiecznie. 

zdjęcie podziękowań


Podziękowanie
dla
Komendanta Powiatowego Policji
w Tarnowskich Górach
Sławomira Bylickiego
za czynny udział oraz zaangażowanie w pracach 
Komisji Bezpieczeństwa i Porządku działającej
przy Staroście Tarnogórskim
w kadencji 01.01.2020 r. - 31.12.2022r.

Tarnowskie Góry, dnia 13 grudnia 2022 r.

Prezes Zarządu Stowarzyszeni Miłośników Ziemi Tarnogórskiej Zbigniew Pawlak również podziękował tarnogórskim policjantom za zabezpieczenie Parady Górniczej Miasta Gwarków, które odbyło się 11 grudnia 2022 roku. 

zdjęcie podziękowań

W imieniu Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Tarnogórskiej chciałbym serdecznie
podziękować za zabezpieczenie i zapewnienie porządku podczas Parady Górniczej Miasta Gwarków, która odbyła się w niedzielę 11 grudnia 2022 r. w centrum Tarnowskich Gór.
Dzięki podjętym przez Was działaniom, brać górnicza, która przyjechała do naszego miasta
z różnych stron Polski, mogła spokojnie i przede wszystkim bezpiecznie świętować 
tegoroczną barbórkę.
Z górniczym pozdrowieniem Szczęść Boże!

Powrót na górę strony