Pomagamy i chronimy

Pomagamy i chronimy- mieszkaniec podziękował policjantom

Policjanci od zawsze służą i pomagają. Czasem wsparcie nie musi być przejawem wielkiego poświęcenia, a znaczy dla kogoś w potrzebie bardzo wiele. Pamiętajmy, że policjantów możemy prosić o każdą pomoc. Wszystkie potrzeby, które wykraczają poza nasze kompetencje, mundurowi niezwłocznie przekażą odpowiednim instytucjom, które zajmą się ich realizacją.

Udzielone wsparcie spotkało się z wdzięcznością mieszkańca, który na skrzynkę e-mailową komendanta powiatowego wysłał podziękowanie dla policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego. Mężczyzna podziękował mundurowym za wzorową interwencję, empatię i pomoc w trudnej sytuacji.

Zdjęcie przedstawia treść podziękowań przekazanych policjantom.

Treść podziękowań:

Podziękowanie za wzorową i miłą interwencję dla Panów starszy sierżant Mariusz Czudaj i Mateusz Pańta. W dniu 19.02.2021 doszło do wypadku z moim udziałem (po raz pierwszy w życiu) na skrzyżowaniu obwodnicy Tarnowskich Gór z drogą na Nakło-Chechło. Panowie Mariusz Czudaj i Matuesz Pańta przeprowadzili wzorową i miła interwencję. Wykazali się dużą empatią i pomocą w tej trudnej dla mnie sytuacji. Panowie Ci zasługują na pochwałę i wyróżnienie.

Z poważaniem Krzysztof...

Powrót na górę strony