Policja w Tarnowskich Górach

Nowi dzielnicowi w powiecie

W ubiegły poniedziałek służbę na nowych stanowiskach rozpoczęli czterej policjanci. Nowi dzielnicowi będą służyć w Komisariacie w Radzionkowie, Zbrosławicach i Tworogu. Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami nowych dzielnicowych.

Od 3 kwietnia służbę na nowych stanowiskach rozpoczęli policjanci naszej jednostki i podległych komisariatów, którym Komendant Powiatowy Policji w Tarnowskich Górach powierzył obowiązki dzielnicowego. 

W Zbrosławicach nowymi dzielnicowymi zostali:

sierż. szt. Łukasz Słowik, zastąpił na stanowisku dzielnicowego Mariusza Pisarka, który z początkiem roku odszedł na emeryturę. Sierżant Słowik dotychczas pełnił służbę w Wydziale do walki z Przestępczością Gospodarcza w Komendzie Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach. Przejmując obowiązki dzielnicy nr 32, obejmującej rejon miejscowości Czekanów, Ziemięcice, Świętoszowice, Szałsza, Przezchlebie, Zawada, Łubie, Kopienica, Jaśkowice, dzielnicowy zaprasza wszystkich mieszkańców do współpracy na rzecz poprawy bezpieczeństwa w swoim rejonie. Dzielnicowy dostępny jest pod numerem telefonu: 47 853 47 15.

na zdjęciu dzielnicowy przy banerze z napisem policja

 

 

Nowym dzielnicowym w rejonie służbowym nr 33 w gminie Zbrosławice został st. post. Dawid Tomalka, który w policji służy od ponad 2 lat i od początku związany jest z Komisariatem Policji w Zbrosławicach. Obowiązki nowego dzielnicowego będą obejmowały rejon miejscowości Zbrosławice, Ptakowice, Wilkowice, Miedary, Laryszów. Kontakt z dzielnicowym możliwy jest pod numerem telefonu 47 853 47 15.

na zdjęciu dzielnicowy przy banerze z napisem policja

 

 

Obowiązki dzielnicowego w rejonie dzielnicy nr 43 przejął sierż. Mirosław Kracik, który zastąpił na stanowisku asp. szt. Macieja Bobolę, który odszedł w tym roku na emeryturę. Sierżant Kracik będzie pełnił służbę w swoim rejonie obejmującym miejscowości Wojska, Połomia, Świniowice, Boruszowice, Hanusek, Brynek, Wykierz. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 47 853 48 16.

na zdjęciu dzielnicowy przy banerze z napisem policja

 

 

W związku ze zmianą stanowiska służbowego dotychczasowego dzielnicowego w Świerklańcu i Nowym Chechle asp. Rafała Zająca, jego obowiązki przejął sierż. Marcel Cichy, który od początku swojej służby związany jest z Komisariatem Policji w Radzionkowie. Dzielnicowy jest dostępny pod numerem telefonu 47 85 345 43.

na zdjęciu dzielnicowy przy banerze z napisem policja

Zapraszamy również do zapoznania się z bieżącymi planami działań priorytetowych nowych dzielnicowych, dostępnych pod linkami:

  • kolaż zdjęć nowych dzielnicowych, którzy stoją przy banerze z napisem policja
Powrót na górę strony