Nowy radiowóz dla policjantów ze Zbrosławic

Data publikacji 13.02.2023

Policjanci z Komisariatu Policji w Zbrosławicach otrzymali nowy radiowóz. Oznakowana nowym malowaniem Kia została zakupiona ze środków przekazanych przez samorząd oraz z budżetu Komendy Głównej Policji. W uroczystości udział wziął Komendant Powiatowy Policji w Tarnowskich Górach mł. insp. Sławomir Bylicki, Wójt Gminy Zbrosławice oraz jego zastępca, a także Komendant Komisariatu i Policjanci.

Dzisiaj przed budynkiem Komisariatu Policji w Zbrosławicach odbyło się uroczyste przekazanie nowego radiowozu. W uroczystości udział wziął Komendant Powiatowy Policji w Tarnowskich Górach mł. insp. Sławomir Bylicki wraz z Komendantem Komisariatu Policji w Zbrosławicach p.o. nadkom. Witoldem Musikiem oraz przedstawicielami Gminy Zbrosławice na czele z Panem Wójtem Wiesławem Olszewskim. Swoją obecnością zaszczycił także emerytowany Komendant Lucjan Szmid, który w ubiegłym miesiącu pożegnał się z policyjnym mundurem. Komendanci złożyli podziękowania za dofinansowanie zakupu radiowozu i wyrazili wdzięczność za dotychczasową, owocną współpracę oraz za zaangażowanie i wsparcie wielu przedsięwzięć podejmowanych na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców gminy Zbrosławice.

Nowy radiowóz z pewnością przysłuży się policjantom w codziennej służbie i pomoże szybko i bezproblemowo dotrzeć w miejsca, gdzie będą najbardziej potrzebni. 

  • na zdjęciu przed budynkiem komisariatu, policjanci i przedstawiciele gminy zborsławice w trakcie uroczystości przekazania radiowozu
  • na zdjęciu komendant powiatowy policji dziękuje przedstawicielom gminy zbrosławice
  • na zdjęciu komendant powiatowy policji dziękuje przedstawicielom gminy zbrosławice
  • na zdjęciu wójt gminy zborsławice w policyjnym radiowozie
  • na zdjęciu komendant powiatowy przy nowym radiowozie
  • na zdjęciu komendant powiatowy przy nowym policyjnym radiowozie, w którym siedzi wójt gminy zbrosławice
  • na zdjęciu wnętrze nowego radiowozu
  • na zdjęciu policyjny radiowóz zaparkowany przed budynkiem komisariatu
  • na zdjęciu maska nowego radiowozu, za pojazdem goście w trakcie uroczystości

Film Nowy_radiowoz.MP4

Pobierz plik Nowy_radiowoz.MP4 (format mp4 - rozmiar 26.37 MB)

Nagranie audio audiodeskrypcja_nowy_radiowoz.m4a

Pobierz plik audiodeskrypcja_nowy_radiowoz.m4a (format mp3 - rozmiar 205.78 KB)

Powrót na górę strony