Akcje i kampanie społeczne

Bezpieczeństwo to priorytet

We wtorek szef tarnogórskich policjantów uczestniczył w posiedzeniu Komisji Bezpieczeństwa i Porządku działającej przy Staroście Tarnogórskim. Współpraca w tym zakresie pozwoli zdiagnozować bieżące zagrożenia oraz podjąć wszelkie działania, które zapewnią jak największy poziom bezpieczeństwa w naszym powiecie. Pomagamy i chronimy – pod takim hasłem policjanci każdego dnia, przez całą dobę służą społeczeństwu. 

21 marca w siedzibie Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach odbyło się zebranie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku, która zarządzeniem starosty została powołana na lata 2023-2025. Do czynnego udziału w pracach komisji zaproszony został Komendant Powiatowy Policji w Tarnowskich Górach mł. insp. Sławomir Bylicki, który na spotkaniu przedstawił wyniki, osiągnięte przez tarnogórskich stróżów prawa w roku 2022 z zakresu bezpieczństwa i porządku publicznego. 

Współpraca policji ze starostwem z pewnością pozwoli wypracować wspólną taktykę działań, które przyczynią się do coraz większego poczucia bezpieczeństwa mieszkańców naszego powiatu. 

treść zaproszenia dla komendanta do udziału w komisji bezpieczeństwa

Starosta Tarnogórski

Na podstawie Zarządzenia nr 11/2023 Starosty Tarnogórskiego

z dnia 21 lutego 2023 r. w sprawie powołania

Komisji Bezpieczeństwa i Prządku

zapraszam

Komendanta Powiatowego Policji

w Tarnowskich Górach

mł. insp. Sławomira BYLICKIEGO

do czynnego udziału w pracach

Komisji Bezpieczeństwa i Porządku

działającej

przy Staroście Tarnogórskim

w kadencji 2023-2025

 

Starosta Tarnogórski 

Krystyna Kosmala

 

 

Powrót na górę strony