Wiadomości

Przekaż swoje 1,5% na rehabilitację Olka

Data publikacji 08.02.2023

Syn tarnogórskich policjantów - Aleksander, potrzebuje naszej pomocy! Chłopiec urodził się z małogłowiem, obustronnym niedosłuchem oraz niskim napięciem mięśniowym. Lekarze stwierdzili u niego zespół chorób genetycznych „Kleefstra”. Oluś od 2 miesiąca życia jest intensywnie rehabilitowany i dzięki rehabilitacji ma szansę na to, żeby w przyszłości bawić się z rówieśnikami. Liczy się każdy grosz, który wesprze rodziców w walce o lepsze życie ich syna.

Prosimy ludzi dobrej woli o dobrowolne przekazanie 1,5% podatku lub darowizny na rzecz Aleksandra. Chłopiec jest synem policjantów z naszej jednostki - Michała i Joanny Piontek. Chłopiec, ze względu na opóźniony rozwój psychoruchowy i psychomotoryczny, musi być codziennie, intensywnie rehabilitowany, a to wymaga dużego nakładu finansowego. Regularna rehabilitacja daje mu możliwość samodzielnego funkcjonowania. Rodzice dziecka robią co mogą, aby pomóc synowi, jednak potrzeby przewyższają możliwości finansowe policjantów.

Prosimy o przekazanie 1,5% podatku, aby pomóc wygrać z chorobą małemu Olkowi. W formularzu PIT wystarczy wpisać numer KRS 0000387207. W rubryce „informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1,5% trzeba wpisać: 2048 Aleksander Piontek.

Prosimy Was o pomoc. Razem możemy więcej! Pomóżmy zgromadzić potrzebną kwotę! Aby pomóc Aleksandrowi, możesz przekazać dowolną kwotę pieniędzy na stronie internetowej fundacji. Dzięki wsparciu bardzo wielu osób, problemy związane z leczeniem są do pokonania.

  • na zdjęciu policjanci w mundurach, którzy na rękach trzymają swoje dziecko
  • plakat z czerwonym, w górnej części napis <przekaż 1,5% podatku>, w lewej części grafiki znajduje się wizerunek dziecka w okularach, dziecko jest w białej koszulce, w tle widoczna posadzka i meble. W centralnej części plakatu znajdują się informacje związane z możliwością przekazania 1,5% podatku, tj. nr krajowego rejestru sądowego oraz celu szczegółowego. Poniżej znajduje się numer konta do wpłat darowizn oraz tytuł przelewu. W prawej części plakatu znajduje się białe serce, nad którym widoczna jest animowana głowa dziecka. Po lewej stronie serca znajduje się napis: <fundacja serce dla maluszka organizacja pożytku publicznego>
  • na zdjęciu Olek siedzący na dywanie
Powrót na górę strony