Wiadomości

Utrudnienia w centrum miasta – wyścig kolarski

Data publikacji 29.06.2022

Dzisiaj odbędzie się 2 etap 33. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków na trasie z Tarnowskich Gór do Sosnowca. W godzinach popołudniowych będą występowały utrudnienia w centrum miasta. Prosimy kierowców o zapoznanie się ze zmianami na drogach.

W związku z organizowanym dzisiaj 33. Międzynarodowym Wyścigiem Kolarskim „Solidarności” i Olimpijczyków informujemy, że planowane jest wyłączenie z ruchu kołowego kilka ulic w Tarnowskich Górach. Trasa wyścigu obejmować będzie główne drogi w ścisłym centrum miasta, a także drogę wojewódzką numer 908 w kierunku powiatu lublinieckiego.
Na czas trwania zawodów, od godziny 17.00 z ruchu zostaną wyłączone następujące ulice: Krakowska, Piłsudskiego, Sienkiewicza, Powstańców Ślaskich, Opolska, Wyspiańskiego, Wyszyńskiego, Legionów, Gliwicka (od Legionów do Rynku), Rynek, Pokoju, Częstochowska. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 17.50.
Imprezą towarzyszącą wydarzeniu będzie 14. Mini Wyścig Kolarski „Solidarności”. Miejscem zmagań uczestników będzie tarnogórski rynek.

Powrót na górę strony