Wiadomości

Nagroda za wskazanie sprawcy zniszczenia pasieki

Data publikacji 08.06.2022

Policjanci zajmują się sprawą zniszczenia pasieki, do której doszło w nocy z 28 na 29 maja w Łubiu, gmina Zbrosławice. Wartość strat oszacowano na blisko 100 tysięcy złotych. Właściciel pasieki oraz Stowarzyszenie na Rzecz Bezdomnych Zwierząt „Schronisko” – Organizacja Pożytku Publicznego w Łodzi wyznaczyli nagrodę dla osoby, która pomoże w ustaleniu sprawców.

Do zdarzenia doszło w nocy z 28 na 29 maja br. w Łubiu. O zniszczonej pasiece poinformował policjantów właściciel. Straty sięgają blisko 100 tysięcy złotych. Mundurowi pracują nad sprawą i proszą o kontakt wszystkie osoby, mogące posiadać jakiekolwiek informacje, które pomogłyby w schwytaniu wandala. Zapewniamy anonimowość i prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tarnowskich Górach lub Komisariatem Policji w Zbrosławicach pod numerami telefonów: 47 853 42 55, 47 853 47 13, 112.


Właściciel pasieki oraz Stowarzyszenie na Rzecz Bezdomnych Zwierząt „Schronisko” – Organizacja Pożytku Publicznego w Łodzi wyznaczyli nagrodę w kwocie 5000 złotych dla osoby, która skutecznie przyczyni się do wykrycia sprawcy zniszczenia pasieki.

Powrót na górę strony