Wiadomości

Po wieloletniej służbie przeszedł na emeryturę

Data publikacji 26.02.2021

Aspirant sztabowy Andrzej Makielak zastępca dyżurnego tarnogórskiej jednostki pożegnał się z policyjnym mundurem. Po 26 latach służby przeszedł na emeryturę. Młodszy inspektor Sławomir Bylicki pełniący obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Tarnowskich Górach podziękował policjantowi za wzorową i pełną zaangażowania służbę.

Dzisiaj, młodszy inspektor Sławomir Bylicki pełniący obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Tarnowskich Górach, podziękował aspirantowi sztabowemu Andrzejowi Makielakowi za wspólną służbę oraz za osobiste zaangażowanie w realizację codziennych zadań. Oprócz ciepłych słów policjant usłyszał życzenia zdrowia i realizacji wszystkich planów i zamierzeń, na które do tej pory zabrakło mu czasu.

Aspirant sztabowy Andrzej Makielak od początku służby związany był z tarnogórską komendą. Przez 16 lat był dzielnicowym w Miasteczku Śląskim, gdzie pomagał mieszkańcom rozwiązywać wszelakie problemy. Ostatnie dziesięć lat spędził na stanowisku kierowania- zastępcy dyżurnego jednostki. Do służby podchodził z zaangażowaniem, przez co osiągał bardzo dobre efekty swojej pracy. Do ostatniego dnia służby z zapałem wykonywał swoje obowiązki oraz dzielili się doświadczeniem, wiedzą i cennymi wskazówkami z innymi policjantami.

Odchodzącemu na emeryturę koledze życzymy wielu sukcesów, realizacji planów i spełnienia marzeń, zdrowia i osobistego szczęścia na każdy dzień dalszej życiowej drogi.