Wiadomości

Poszukujemy świadków zdarzenia drogowego

Data publikacji 25.02.2021

Referat do spraw Wykroczeń Komendy Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach poszukuje osób, które były świadkami zdarzenia drogowego, do którego doszło 5 stycznia 2021 roku na ulicy Staropocztowej w Tarnowskich Górach. Szczególnie dwie panie idące w tym dniu w stronę ulicy Piastowskiej proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę.

Policjanci z Referatu ds. Wykroczeń prowadzą czynności wyjaśniające dotyczące zdarzenia drogowego, do którego doszło w dniu 5 stycznia 2021 roku około godziny 16.04 na ulicy Staropocztowej w Tarnowskich Górach.

Kierujący nieznanym pojazdem najprawdopodobniej typu BUS z otwartą skrzynią ładunkową, jadąc od strony ul. Piastowskiej w stronę ul. Krakowskiej, najechał na prawidłowo zaparkowany samochód marki Ford, powodując jego uszkodzenie, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

W związku z powyższym osoby będące świadkami przedmiotowego zdarzenia proszone są o kontakt z tarnogórską Policją. Szczególności dwie panie, które w tym dniu szły w stronę ulicy Piastowskiej i najprawdopodobniej widziały całe zdarzenie, proszone są o kontakt z prowadzącym sprawę aspirantem sztabowym Michałem Piontkiem pod nr tel. 47 85 342 54 lub za pośrednictwem dyżurnego jednostki pod nr telefonu 47 85 342 55 czynnym całą dobę.