Wiadomości

Z okazji „Dnia Dziecka” policjanci odwiedzili dzieci w szpitalu

Data publikacji 01.06.2018

O tej wizycie nie trzeba było nikogo informować. Na korytarzach Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego w Tarnowskich Górach było dużo uśmiechu i radości, ponieważ, jak co roku, z okazji Dnia Dziecka, policjanci z tarnogórskiej komendy wspólnie ze Stacją Opieki "Caritas" odwiedzili chore dzieci. Mundurowi podarowali milusińskim zabawki oraz słodkie upominki i życzyli im szybkiego powrotu do zdrowia.

Dzień Dziecka był okazją do spotkania tarnogórskich policjantów oraz przedstawicieli „Caritas” z najmłodszymi pacjentami Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego w Tarnowskich Górach. Mundurowym towarzyszyła ekipa telewizyjna TG Stacja. W trakcie odwiedzin, stróże prawa podarowali chorym dzieciom zabawki oraz słodkie upominki. Do maluszków, które musiały pozostać w swoich łóżkach, policjanci przyszli z prezentami osobiście. Stróże prawa, przy okazji spotkania, przekazali milusińskim ważne informacje na temat bezpiecznego poruszania się po drogach. Dzięki tego typu spotkaniom, hospitalizowane dzieci mogły choć na chwilę zapomnieć o chorobie i o tym, że przebywają w szpitalu. Wyrabiają sobie także wizerunek policjanta, który może być przyjacielem i osobą, której można zaufać.

Wszystkim dzieciom z okazji ich święta policjanci tarnogórskiej komendy życzą samych radosnych, pogodnych dni oraz szybkiego powrotu do zdrowia.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 10.33 MB)

Powrót na górę strony