Wiadomości

W imieniu naszego kolegi apelujemy o pomoc dla Jasia

Data publikacji 23.02.2018

Zwracamy się z prośbą do wszystkich, w szczególności policjantów i pracowników cywilnych o dobrowolne przekazanie 1% podatku lub darowizny na rzecz Jasia Jabłońskiego. Jest on synem naszego kolegi sierż. Tomasza Jabłońskiego, który na co dzień pełni służbę w Zbrosławicach. Janek urodził się w lipcu 2017 roku z rozszczepem kręgosłupa w odcinku krzyżowo – lędźwiowym i wymaga ciągłej, kosztownej rehabilitacji.

Janek na co dzień jest bardzo wesołym i pogodnym dzieckiem. To syn naszego kolegi sierż. Tomasza Jabłońskiego, który pełni służbę w Komisariacie Policji w Zbrosławicach. Chłopiec urodził się 12 lipca 2017 roku niestety z rozszczepem kręgosłupa w odcinku krzyżowo – lędźwiowym. Zaraz po narodzinach przeszedł poważną operację. Aktualnie wymaga ciągłej, regularnej rehabilitacji, aby usprawnić swoje nóżki i pęcherz. Obecnie Jasio jest pod opieką wielu specjalistów. Rehabilitacja oraz dalsze leczenie są niezbędne do tego, aby w przyszłości Jaś był samodzielny.

Leczenie i rehabilitacja są bardzo kosztowne, rodzice robią co mogą, aby pomóc synowi jednak czasami brakuje pieniędzy. Dlatego zwracamy się z ogromną prośbą do policjantów i policjantek, pracowników cywilnych oraz ludzi dobrej woli o dobrowolne przekazanie 1% podatku lub darowizny na rzecz Jasia Jabłońskiego. Wszyscy wierzymy, że chłopiec pokona przeciwności losu i wygra, że wszyscy wygramy. Dzięki wsparciu bardzo wielu osób, problemy związane z leczeniem są do pokonania.

Prosimy o przekazanie 1% podatku, aby pomóc wygrać z chorobą małemu Jasiowi. W formularzu PIT wystarczy wpisać numer KRS 0000297411. W rubryce „informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%” trzeba wpisać: Jan Jabłoński. Darowizny można wpłacać na konto: 66 1160 2202 0000 0002 09857176. Tytuł wpłaty: Jan Jabłoński.

Powrót na górę strony