Galeria zdjęć i filmów

Turniej piłki nożnej o Puchar Komendanta

W sali sportowej Gimnazjum w Ożarowicach odbył się turniej halowej piłki nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Tarnowskich Górach. Turniej był okazją do aktywnego spędzenia wolnego czasu. Na sportowo, po codziennej służbie. Puchary i dyplomy wręczył zawodnikom Komendant Powiatowy Policji w Tarnowskich Górach mł. insp. Tadeusz Stuchlik. Finał spotkania sędziował znany polski sędzia piłkarski Robert Małek.

Od 31 marca do 1 kwietnia 2017 w sali sportowej Gimnazjum w Ożarowicach odbył się turniej halowej piłki nożnej. Przez 2 dni policjanci z tarnogórskiej komendy rywalizowali ze sobą w rozgrywkach sportowych w halowej piłce nożnej o Puchar Komendanta. Rozegrano kilkanaście meczy. Każda komórka organizacyjna i jednostka wystawiła swoją drużynę. Walka o zwycięstwo była zacięta. Poziom gry można ocenić bardzo wysoko. Rangę całego spotkania podniosła obecność znanego polskiego sędziego piłkarskiego Roberta Małka, który osobiście sędziował finałowe spotkanie. Do ścisłego finału weszły trzy drużyny. Trzecie miejsce zajęli policjanci z Wydziału Konwojowego i Policji Sądowej KWP w Katowicach, Referat Konwojowy w Tarnowskich Górach. Drugie, policjanci z Referatu Patrolowo - Interwencyjnego tarnogórskiej komendy, zaś na najwyższym miejscu podium stanęła drużyna z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach. Finałowy mecz był bardzo zacięty. Zawodnicy obydwu drużyn walczyli do końca. Pięć sekund przed końcem meczu na tablicy widniał wynik 3-3 i wszystko wskazywało na to, że dojdzie do rzutów karnych. Właśnie wtedy po asyście Marcina Wujka, piłkę przejął zawodnik drużyny kryminalnych Jarosław D., który w ostatniej sekundzie spotkania umieścił piłkę w siatce przeciwników i doprowadził swoją drużynę do zwycięstwa.

Na pochwałę i wyróżnienie zasługują piłkarze:

1. Jarosław D. – król strzelców

2. Mariusz Czudaj – najlepszy zawodnik

3. Robert Pietrzyk – najlepszy bramkarz

Komendant wręczył zwycięzcom puchary i dyplomy. Turniej został zorganizowany przez Komendanta Powiatowego Policji w Tarnowskich Górach oraz Terenowy Zarząd NSZZ Policjantów KPP w Tarnowskich Górach. Gratulujemy wszystkim uczestnikom ducha walki, a kibicom dziękujemy za doping i miłą atmosferę na trybunach.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 30.23 MB)

Powrót na górę strony