Galeria zdjęć i filmów

Roczna narada tarnogórskich policjantów

Wczoraj odbyła się narada roczna kierownictwa Komendy Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach. Omówiono stan bezpieczeństwa w powiecie tarnogórskim oraz wyniki osiągnięte przez tarnogórskich policjantów w 2016 roku. Jednocześnie określono priorytety w walce z przestępczością na rok bieżący.

Naradę rozpoczął mł. insp. Tadeusz Stuchlik Komendant Powiatowy Policji w Tarnowskich Górach, składając podziękowania za ciężką pracę wszystkim policjantom i pracownikom komendy. Komendant podziękował także władzom powiatu i miasta za udział oraz wsparcie przedsięwzięć podejmowanych na rzecz poprawy bezpieczeństwa. W naradzie uczestniczył Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp. mgr Roman Rabsztyn oraz starosta tarnogórski, burmistrz Tarnowskich Gór, przedstawiciele prokuratury i sądu. Komendant Tadeusz Stuchlik przedstawił stan bezpieczeństwa w powiecie oraz realizację podejmowanych przedsięwzięć, mających wpływ na poprawę bezpieczeństwa. Komendant Roman Rabsztyn scharakteryzował najistotniejsze zadania dla funkcjonariuszy garnizonu śląskiego oraz co  i w jaki sposób należy poprawić aby tarnogórzanom żyło się bezpieczniej, wystawiając jednocześnie pozytywną ocenę pracy tarnogórskich funkcjonariuszy.

Po prezentacji głos zabrali goście, podsumowując współpracę, jak również składając podziękowania wszystkim pracownikom tarnogórskiej komendy za uzyskane wyniki i zaangażowanie w służbie.

Poniżej (w załączonym pliku pdf) prezentujemy dane obrazujące pracę tarnogórskich stróżów prawa.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 16.97 MB)

Powrót na górę strony